Moje filozofie

Každý může dosáhnout svých cílů, jen je třeba objevit své možnosti a správnou cestu

Jmenuji se Libuše Hochmanová, je mi 37 let a svoji práci beru jako radost, když vidím výsledky klientů! Problematikou výživy se zabývám již od svých 19 let, kdy jsem sama řešila nadváhu, zažívací potíže a navíc - vrozenou vadu lymfatického systému, kdy jsem měla časté otoky nohou a také neustálý tlak v celém těle. Jakýkoliv pohyb byl pro mne spíše nepříjemný. Nyní mi pohyb nejen zlepšuje náladu, ale mám i lepší výsledky se svým zdravotním stavem. Sama mám tedy vyzkoušené, že když se najde správná cesta, lze změny nastavit každému. Tato práce je mým velkým koníčkem a neustále s každým klientem si potvrzuji, jaký hluboký smysl má to, čemu se věnuji. V rámci své činnosti na sobě neustále pracuji a pravidelně absolvuji nejrůznější semináře nejen u nás, ale také v zahraničí. Mohu tak využívat nové poznatky pro sebe i  své klienty.
Budu se těšit, že pomohu zlepšit zdraví, váhu, kondici a sebevědomí i Vám!!
Každý člověk si totiž zaslouží být zdravý, šťastný a cítit radost. Jen potřebuje někoho, kdo ho to naučí....

NAŠE ŘEŠENÍ a VIZE

Odborníci z celého světa se shodují, že existuje jediná cesta pro trvalou, zdravou a bezpečnou úpravu váhy - a to -

KOMPLEXNÍ výživa a kalorická rovnováha.

Tedy zjednodušeně, Vaše tělo musí z denní stravy dostat všechny živiny, které potřebuje pro svou funkci, ale současně s takovým množstvím kalorií, abyste získali nebo udrželi optimální váhu.


Naši poradci jsou pravidelně školeni lékaři a vzděláváni v oblasti zdravé výživy a postupují dle konceptu, který je schválen WHO (WORLD HEALTH ORGANIZATION).  Za našimi stravovacími plány stojí výzkum a vývoj celosvětově uznávaných lékařů. Poradní sbor má mezi sebou takovou kapacitu jako například doktora LOUIS IGNARRA, Ph.D. (NOSITELE NOBELOVY CENY za lékařstvi), či našeho předního Nutricionisty Doc.MUDr.Pavla Kohouta Ph.D., kteří se na VÝVOJI PODÍLEJÍ.

      Sestavujeme tedy VÝŽIVOVÉ PROGRAMY,
                             nikoli DIETNÍ!

© 2016 Libuše Hochmanová, IČ: 01369938, Výživový poradce.... online po celé ČR, možné i osobní konzultace
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky