Mirka

Vždy jsem bývala spíš hubená (172cm a 58kg). Proto, když jsem ve svých 38 letech přibrala nějakých pár kilo, docela mě to znervóznilo a snažila se jich nějakým způsobem "zbavit".
Počítala jsem kalorie v jídle, cvičila, jedla víc zeleniny, zapisovala si vše, co jsem snědla za den. Sice jsem zhubla, ale tato metoda byla dost náročná časově a navíc jsem měla i čím dál méně energie. Když jsem se postupně vrátila ke starým stravovacím návykům, do půl roku byla ztracená kila zpět a k tomu i pár nových.
I když jsem dost cvičila, jezdila na kole, hrála tenis, kilogramy neubývaly, naopak přibývaly. Došlo to tak daleko, že za 10 let jsem přibrala neuvěřitelných 20kg. Takže ručka na váze mi ukazovala 82 kilogramů! Byla jsem se sebou nespokojená, neměla jsem ani radost z nového oblečení, protože při pohledu na sebe do zrcadla, jsem byla spíš nazlobená. Ke všemu mě začaly bolet klouby a cítila jsem se nesmírně unavená.
Před rokem jsem dostala od svého kamaráda poukázku na Analýzu stavby těla a konzultaci do Studia Liba. Moc jsem si od toho neslibovala, nicméně studio jsem navštívila. Po změření na Tanitě a rozebrání výsledků, jsem se rozhodla, že se pustím do stravovacího plánu, který mi moje poradkyně sestavila.
Už po prvním měsíci jsem pocítila obrovskou změnu... Kila ubývala pomalu, ale začala jsem se cítit fyzicky lépe, nebyla jsem unavená a pocítila jsem velký příliv energie. Zhubla jsem úžasných 12 kg, zlepšilo se mi trávení, kvalita vlasů a nehtů. V měsíci březnu jsme ve studiu začali i cvičit, a to znamenalo další 4 kila dolů. V současné době vážím 65kg a cítím se výborně. Nebývám nemocná, nebolí mě klouby a mám i lepší náladu.
Vím, že bez odborného vedení výživového poradce bych toto nikdy nedokázala. Nyní dodávám tělu živiny, které potřebuje ke svému správnému fungování a váhu si bez problémů držím. V tomto nastaveném programu, který mě nijak neomezuje, ani časově nezatěžuje, budu i nadále pokračovat.

Miroslava - maminka
Svým odhodláním "něco se sebou udělat" jsem inspirovala i svou maminku, která měla 30 kilo nadváhu, zdravotní problémy, jako je vysoký tlak, každodenní pálení žáhy, špatná pohyblivost, revma a bolesti nohou.
V současné době má o 15 kilo méně a její zdravotní stav se stále zlepšuje. Lépe se pohybuje, přestala užívat léky proti pálení žáhy, zlepšilo se jí trávení a přestaly jí otékat nohy. Nyní si kupuje oblečení menší o tři konfekční velikosti.
Milé Studio Liba, moc děkujeme!!!

© 2016 Libuše Hochmanová, IČ: 01369938, Výživový poradce.... online po celé ČR, možné i osobní konzultace
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky