Iveta

Když se dívám na svůj život o několik let zpět, tak bych o sobě mohla říci , že jsem bývala věčná, bohužel bezúspěšná dietářka. Nikdy jsem nebývala obézní, ale znáte to, každý z nás má pocit, že má někde něco navíc a chceme rychle zhubnout. Neměla jsem problém pomocí diet a omezování se v jídle během dvou týdnu zhubnout 5 kg, ale cítila jsem se slabá, vyčerpaná, nervózní a trápil mě hlad!.Největším zklamáním bylo, že se mi po měsíci vše a ještě pár kil k tomu vrátilo zpět. Začínala jsem znovu a znovu a znovu.

K mému překvapení a spokojenosti se mi mojí požadované váhy 65 kg podařilo dosáhnout krátce po porodu. Plnými doušky jsem si užívala svojí spokojenosti a rodičovství do té doby, než jsem si uvědomila, že ručička na váze ukazuje 72 kg. Uvnitř i navenek jsem se cítila příšerně, přestávala jsem chodit mezi lidi, zadýchávala se i při běžném pohybu, potila se a byla velmi unavená. Během dvou let jsem opět vyzkoušela nespočetně diet, ale ručička váhy kolísala mezi 69-73 kilogramy! K depresím z mojí postavy a neúspěšným pokusům o zhubnutí se přidal ještě vysoký cholesterol, lámaní vlasů a nehtů, zvýšila se návštěvnost zubaře a velmi se zhoršila kvalita pokožky!

Věděla jsem, že už to takto nejde dál, a taky mě přestal bavit neustálý koloběh, odpírání oblíbeného jídla a nestabilita mojí váhy. Bohužel jsem ale nikdy nevěřila žádným nutričním poradnám a podpůrným doplňkům na hubnutí, diety nefungovaly a já propadala zoufalství ! Vítězstvím mojí 8 leté bitvy s nadbytečnými kily byla důvěra k mým známým,kteří mi na základě jejich výborných zkušeností doporučili vyzkoušet výživové produkty. Po jednom měsíci jsem se bez hladovění a omezování v jídle cítila , ale i vypadala skvěle, během dvou měsíců jsem bez trápení docílila 64 kg a váhu si udržuji do teď. Cítím se skvěle, nemám deprese a věnuji se plně svému synovi.."Sbohem DIETY!!!"

© 2016 Libuše Hochmanová, IČ: 01369938, Výživový poradce.... online po celé ČR, možné i osobní konzultace
Vytvořeno službou Webnode
Vytvořte si webové stránky zdarma! Tento web je vytvořený pomocí Webnode. Vytvořte si vlastní stránky zdarma ještě dnes! Vytvořit stránky